Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Zwroty i reklamacje
 

Zwroty

 
 
Konsument, który zawarł umowę na odległość  lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
 
Co do zasady platforma obsługuje jedynie zarejestrowane podmioty i nie prowadzi sprzedaży dla konsumentów.
 
Uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługuje również pewnej grupie przedsiębiorców – tych, którzy wprawdzie kupują w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, ale zakup nie ma dla nich charakteru zawodowego.
 
W celu odstąpienia od umowy prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie za pośrednictwem dowolnego kanału komunikacji (telefon, sms, poczta e-mail).
 
 

Reklamacje

 
W przypadku wykrycia wady towaru lub jakichkolwiek braków lub pomyłek w komplementacji zamówienia, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie dowolnym kanałem komunikacji:
 
- telefon lub sms - 509 264 095
 
W odpowiedzi klient otrzyma pełne wsparcie w procesie reklamacji, zaproponowany zostanie sposób rozwiązania sprawy, wymiany czy uzupełnienia towaru o jego braki.
 
W przypadku reklamacji lub błędu sprzedającego koszt wymiany towaru, uzupełnienia braków ponosi sprzedający. 
 
 
Zespół - Hurtownia - abcmarket24.pl

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl