Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z przykładowymi PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY.

Rękawice robocze

 

Prace budowlane i inne czynności niosące ryzyko uszkodzenia ciała powinny być wykonywane z odpowiednim zabezpieczeniem. Jako hurtownia rękawic roboczych proponujemy tanie i dobre warianty materiałowe, gumowe i inne. Profesjonalne rękawice do pracy to wersje damskie i męskie. Występują w wielu kolorach (m.in. rękawice czerwone, żółte, niebieskie), dlatego z łatwością można dobrać je do pozostałych elementów stroju lub dostosować do brandu firmy.

Czym są rękawice ochronne? 

Rękawice robocze to specjalne rękawice zaprojektowane do ochrony rąk podczas wykonywania różnych prac. Mogą one zapewniać ochronę przed urazami mechanicznymi, chemicznymi, cieplnymi czy innymi potencjalnymi zagrożeniami w zależności od specyfiki danego zajęcia.

Istnieje wiele różnych rodzajów rękawic roboczych, dostosowanych do konkretnych zastosowań. Niektóre z nich mogą być wykonane z grubego materiału, takiego jak skóra lub guma jak np. rękawiczki wampirki, zapewniając wytrzymałość i ochronę przed przecięciem. Inne mogą być powleczone specjalną substancją chemiczną, która chroni przed kontaktami z toksycznymi substancjami.

Rękawice robocze – jakie przepisy regulują tę kwestię?

Rękawice ochronne warto stosować nie tylko ze względu na zdrowy rozsądek, czy przepisy w przedsiębiorstwie. Istnieją ogólne zapisy regulujące sprawy związane ze wszystkimi wyrobami zaliczanymi do kategorii odzieży BHP. Do takich aktów należy m.in. Dyrektywa 89/686/EWG, nakazująca stosowanie właściwych środków ochrony rąk przez pracowników.

Nasze rękawiczki robocze, a także obuwie i odzież to produkty spełniające rygorystyczne normy. Z tego powodu mogą być wykorzystywane na różnych stanowiskach (z całkowitą zgodnością z BHP stanowisk).

Rękawice BHP – zastosowanie

Rękawiczki do pracy znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach i zawodach, gdzie są niezbędne do ochrony rąk przed różnymi rodzajami zagrożeń. Oto niektóre z obszarów, w których są one często stosowane:

 • budownictwo: rękawice budowlane chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez narzędzia, sprzęt budowlany, ostre krawędzie materiałów, a także przed wpływem warunków atmosferycznych;
 • przemysł mechaniczny i motoryzacyjny: rękawice robocze ochronne stosowane są przy pracy z maszynami i narzędziami, które mogą powodować obtarcia, przecięcia i inne uszkodzenia;
 • przemysł chemiczny: profesjonalne rękawice robocze odporne na chemikalia zapewniają ochronę przed toksycznymi substancjami, które mogą powodować poparzenia czy podrażnienia skóry;
 • ogrodnictwo i rolnictwo: rękawiczki do pracy chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi przez rośliny, narzędzia ogrodnicze, chemikalia stosowane w uprawach i inne zagrożenia typowe dla tych branż;
 • energetyka: specjalne rękawice izolacyjne zapewniają ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym.

Rękawice robocze hurt – oferta ABCmarket24

Wśród asortymentu rękawiczek roboczych znajdziesz zarówno cienkie, jak i grube modele przeznaczone niemal do każdego rodzaju pracy.

Oto nasze propozycje:

 • rękawice nitrylowe;
 • rękawice powlekane poliuretanem;
 • rękawiczki gumowe (lateksowe);
 • rękawice skórzane;
 • rękawice wzmocnione skórą;
 • rękawiczki dzianinowe (materiałowe);
 • rękawice robocze antyprzepięciowe;
 • rękawice elektrostatyczne;
 • i wiele innych.

Jako hurtownia oferujemy mnóstwo profitów naszym Klientom. Jednym z najbardziej oczywistych są hurtowe ceny. Współpracując z nami, możesz też liczyć na natychmiastową dostawę. Zamawiaj w pakietach, a transport otrzymasz gratis!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl