Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z przykładowymi PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY.

O nas

Jesteśmy po to aby skutecznie zaopatrywać firmy w tzw., niezbędniki w każdej firmie.


Na przestrzeni ostatnich lat współpracy z Odbiorcami, zdobyliśmy doświadczenie i ogromną wiedzę w temacie psychologii zakupów ale nie tych za 20.00 zł netto w jednym zamówieniu a tych za kilkadziesiąt tyś. Dlatego tak ważne dla nas jest to, aby korzystający z Platformy abcmarket24.pl mieli pełną wiedzę, jak zamawiać, gdyż świadomość dlaczego tak zamawiamy pozwoli nam, zarządzającym Platformą spełnić podstawowy zapis dot. naszej strategii, którą jest zobowiązanie - dostarczać Państwu zamówiony towar bezpiecznie, jak najszybciej, zawsze na czas, czyli w ciągu 24 godz., w należytej staranności, jakości oraz zawsze możliwie jak najtaniej?


 Nasza przewaga nad konkurencją. 

 • 100% zamówień składanych w dni robocze do godz. 16:00 dostarczymy następnego dnia. 
 • Przyjmujemy zamówienia 24/godz./dobę, 360 dni w roku.
 • Zamówienia złożone w piątek do godz. 16:00, dostarczymy w poniedziałek.
 • Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę oraz te złożone w poniedziałek do godz. 16:00 dostarczymy we wtorek.

Przez ostatnie lata przeprowadziliśmy tyś transakcji, wysłaliśmy dziesiątki tyś zapakowanych produktów, tyś przesyłek,  ani jedna transakcja nie została anulowana, ani jedna z kilku tyś obsłużonych przez nas firm nie informowała nas o problemach z odbiorem dostaw, z jakością tych dostaw.


 To nie są slogany marketingowe, to są fakty... 


 


Szanowni Państwo, dziś zaopatrzenie to rodzaj działalności a raczej rodzaj usług, które świadczone na najwyższym poziomie wymagają nie tylko wiedzy - jak zaopatrywać ale też co oferować aby zaopatrzenie spełniało 100% satysfakcji i zaspokajało potrzeby Odbiorcy zarówno z celowości zaopatrzenia, jego jakości, jak i oferowanej za tę jakość ceny.

Statystycznie nasz profesjonalizm to reguła - na 100 Odbiorców zamawiających pierwszy raz, 100% powraca i zamawia kolejny raz.


Dlaczego abcmarket24.pl?


Spełniamy wszystkie kryteria aby sądzić, że profesjonalizm w zaopatrzeniu to nasza domena, a jakość zaopatrzenia oraz cena za tak profesjonalne usługi, to klucz do sukcesu dla wszystkich stron biorących udział w tym procesie. 

Lat doświadczeń w zakresie dostaw niezbędników do firm sprawia, że potrzeby naszych ODBIORCÓW są zaspakajane w 100% następnego dnia a termin "owocna współpraca" w dłuższej perspektywie czasowej nabiera szczególnego znaczenia.


 

Naszym ODBIORCOM gwarantujemy:


 

 • bezpieczeństwo transakcji,
 • indywidualną formę współpracy,
 • błyskawiczne reagowanie na potrzeby,
 • ciągłość dostaw,
 • stabilną jakość,
 • atrakcyjne ceny,
 • liczne atrakcje zakupowe w rodzaju promocji,
 • liczne akcje sprzedażowe w formule akcji specjalnych,
 • organizację konkursów, w tym bardzo atrakcyjne, bo praktyczne nagrody, 
 • dla najaktywniejszych - atrakcyjne bo maksymalne upusty.

Kim jesteśmy na co dzień?


Jesteśmy Grupą zakupowo - sprzedażową, realizującą z powodzeniem ideę długofalowej współpracy z każdym podmiotem, niezależnie od wielkości czy zapotrzebowania, jeśli tylko zechce skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i zechce dołączy do naszej Grupy.

Proponujemy współpracę w zakresie świadczenia profesjonalnych usług zaopatrzenia dla firm w tzw. niezbędniki. Zaopatrujemy współpracujące z nami firmy w niezbędne artykuły, które jak sama nazwa wskazuje są niezbędne, czyli na co dzień potrzebne do poprawnego ich funkcjonowania.

Specjalizujemy się w dostawach wg., ściśle przyjętego kryterium co do wyboru Grup asortymentowych. Specjalizacja dostaw w zakresie z góry ustalonych Grup asortymentowych pozwala nam zaopatrywać bezpiecznie, zachowując jakość dostaw, ich ciągłość, atrakcyjną cenę, szybką reakcję na potrzeby chwili.


Kto z nami współpracuje?


 ODBIORCAMI niezbędników są:

 • micro przedsiębiorstwa,
 • spółki cywilne,
 • spółki z o.o.
 • spółki akcyjne,
 • DOSTAWCAMI SĄ SPAWDZONE PRZEZ LATA ŻRÓDŁA.

Założyciele abcmarket24.pl, to pasjonaci handlowania na odległość, to połączenie młodości, inteligencji, pracowitości z ogromnym doświadczeniem w temacie zaopatrzenia. Połączyła nas idea handlowania w Grupie - zapraszamy.

Administracja

Krzysztof Klee, Andrzej Popiel.


Abyśmy mogli stale osiągać maksyma możliwości w budowaniu relacji pomiędzy nami a naszymi Odbiorcami, oddajemy do Państwa dyspozycji formularz. 

Będziemy wdzięczni za wszystkie sugestie i uwagi, szczególnie te krytyczne, za które z góry serdecznie Państwu dziękujemy.

 

Zespół - Hurtownia - abcmarket24.pl
 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl