Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

O nas

Jesteśmy po to aby zaopatrywać w tzw., niezbędniki w każdej firmie.


 

Na przestrzeni ostatnich lat współpracy z Odbiorcami, zdobyliśmy doświadczenie i ogromną wiedzę w temacie psychologii zakupów ale nie tych za 20.00 zł netto w jednym zamówieniu a tych za kilkadziesiąt tyś. Dlatego tak ważne dla nas jest to aby korzystający z Platformy abcmarket24.pl mieli pełną wiedzę, jak zamawiać gdyż świadomość dlaczego tak zamawiamy pozwoli nam, zarządzającym Platformą spełnić podstawowy zapis dot. naszej strategii, którą jest zobowiązanie dostarczać Państwu zamówiony towar bezpiecznie, jak najszybciej, zaszw na czas, czyli w ciągu 24 godz., w należytej staranności, jakości oraz zawsze możliwie jak najtaniej?


 Nasza przewaga nad konkurencją.


 

 • 100% zamówień składanych w dni robocze do godz. 16:00 dostarczymy następnego dnia. 
 • Przyjmujemy zamówienia 24/godz./dobę, 360 dni w roku.
 • Zamówienia złożone w piątek do godz. 16:00, dostarczymy w poniedziałek.
 • Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę oraz te złożone w poniedziałek do godz. 16:00 dostarczymy we wtorek.

Przez ostatnie lata przeprowadziliśmy tyś transakcji, wysłaliśmy dziesiątki tyś zapakowanych produktów, tyś przesyłek,  ani jedna transakcja nie została anulowana, ani jedna z kilku tyś obsłużonych przez nas firm nie informowała nas o problemach z odbiorem dostaw, z jakością tych dostaw.


 

To nie są slogany marketingowe, to są fakty... 


 


Szanowni Państwo, dziś zaopatrzenie to rodzaj działalności a raczej rodzaj usług, które świadczone na najwyższym poziomie wymagają nie tylko wiedzy - jak zaopatrywać ale też co oferować aby zaopatrzenie spełniało 100% satysfakcji i zaspokajało potrzeby Odbiorcy zarówno z celowości zaopatrzenia, jego jakości, jak i oferowanej za tę jakość ceny.

Statystycznie nasz profesjonalizm to reguła - na 100 Odbiorców zamawiających pierwszy raz, 100% powraca i zamawia kolejny raz.


Dlaczego abcmarket24.pl?


Spełniamy wszystkie kryteria aby sądzić, że profesjonalizm w zaopatrzeniu to nasza domena, a jakość zaopatrzenia oraz cena za tak profesjonalne usługi, to klucz do sukcesu dla wszystkich stron biorących udział w tym procesie. 

Lat doświadczeń w zakresie dostaw niezbędników do firm sprawia, że potrzeby naszych ODBIORCÓW są zaspakajane w 100% następnego dnia a termin "owocna współpraca" w dłuższej perspektywie czasowej nabiera szczególnego znaczenia.


 

Naszym ODBIORCOM gwarantujemy:


 

 • bezpieczeństwo transakcji,
 • indywidualną formę współpracy,
 • błyskawiczne reagowanie na potrzeby,
 • ciągłość dostaw,
 • stabilną jakość,
 • atrakcyjne ceny,
 • liczne atrakcje zakupowe w rodzaju promocji,
 • liczne akcje sprzedażowe w formule akcji specjalnych,
 • organizację konkursów, w tym bardzo atrakcyjne, bo praktyczne nagrody, 
 • dla najaktywniejszych - atrakcyjne bo maksymalne upusty.

Kim jesteśmy na co dzień?


Jesteśmy Grupą zakupowo - sprzedażową, realizującą z powodzeniem ideę długofalowej współpracy z każdym podmiotem, niezależnie od wielkości czy zapotrzebowania, jeśli tylko zechce skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i zechce dołączy do naszej Grupy.

Proponujemy współpracę w zakresie świadczenia profesjonalnych usług zaopatrzenia dla firm w tzw. niezbędniki. Zaopatrujemy współpracujące z nami firmy w niezbędne artykuły, które jak sama nazwa wskazuje są niezbędne, czyli na co dzień potrzebne do poprawnego ich funkcjonowania.

Specjalizujemy się w dostawach wg., ściśle przyjętego kryterium co do wyboru Grup asortymentowych. Specjalizacja dostaw w zakresie z góry ustalonych Grup asortymentowych pozwala nam zaopatrywać bezpiecznie, zachowując jakość dostaw, ich ciągłość, atrakcyjną cenę, szybką reakcję na potrzeby chwili.


Kto z nami współpracuje?


 ODBIORCAMI niezbędników są:

 • micro przedsiębiorstwa,
 • spółki cywilne,
 • spółki z o.o.
 • spółki akcyjne,
 • DOSTAWCAMI SĄ SPAWDZONE PRZEZ LATA ŻRÓDŁA.

Założyciele abcmarket24.pl, to pasjonaci handlowania na odległość, to połączenie młodości, inteligencji, pracowitości z ogromnym doświadczeniem w temacie zaopatrzenia. Połączyła nas idea handlowania w Grupie - zapraszamy.

Administracja

Krzysztof Klee, Andrzej Popiel.


Abyśmy mogli stale osiągać maksyma możliwości w budowaniu relacji pomiędzy nami a naszymi Odbiorcami, oddajemy do Państwa dyspozycji formularz. 

Będziemy wdzięczni za wszystkie sugestie i uwagi, szczególnie te krytyczne, za które z góry serdecznie Państwu dziękujemy.

 

Zespół - abcmarket24.pl
 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl