Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Taśmy PP jako tani i praktyczny sposób zabezpieczania produktów, przesyłek, całych transportów.

Planujesz przewieźć ciężki ładunek, ale nie do końca wiesz, jak go skutecznie ochronić przed uszkodzeniami w trakcie transportu?.

Proponujemy po za kartonami oraz folią stretch, skuteczne i satysfakcjonujące pod kątem kosztów rozwiązanie - używaj do stabilizacji ładunku taśmy spinającej z PP lub z PET.

Taśmy w/w służą do zabezpieczania produktów znajdujących się na paletach i w kartonach, etc. Używane są zarówno w trakcie pakowania ręcznego, jak i automatycznego. Taśmy, wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów – polipropylenu oraz poliestru. Taśmy polipropylenowe, to rozwiązanie dla zabezpieczania ciężkich ładunków, zazwyczaj są to szerokie i grube taśmy, taśmy poliestrowe są stosowane dla zabezpieczania ładunków lżejszych, występują w jednej gr. w kilkunastu szer.`

Jakość taśm oferowanych na Platformie abcmarket24.pl została potwierdzona przez liczną Grupę ODBIORCÓW, którzy zamawiając raz, domawiają przez kolejne lata. Oczywiście tak dobrze ocenianą jakość zawdzięczamy Polskiej produkcji.

Wysoka jakość, to między innymi zasługa naszego Dostawcy, jego nowoczesny park maszynowy, a także jego wieloletnie doświadczenie w produkcji taśm z tworzyw sztucznych gwarantują tę jakość.

Oferujemy taśmy o szerokościach od 5 mm do 19 mm o różnej grubości oraz w różnej kolorystyce. Można u nas nabyć również specjalne urządzenia oraz akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwiają pakowanie oraz spinanie produktów przy użyciu dostępnych w ofercie taśm PP i PET.
Należą do nich między innymi:

  • odwijacze,
  • napinacze,
  • narożniki,
  • zapinki


Do łączenia taśm najczęściej wykorzystuje się zapinki druciane, zapinki blaszane oraz zgrzewanie. Można je domawiać oddzielnie lub łącznie.

Taśmy spinające PP i PET – praktyczny sposób zabezpieczania produktów - dlaczego te taśmy?
Taśmy spinające PP i PET stosowane są przede wszystkim do ręcznego i maszynowego opinania ładunków.
Są bardzo praktyczne, a ich używanie nie przysparza trudności.
Wsad materiałowy, tworzywa z których są wykonane sprawiają, że taśmy odznaczają się niebywałą wytrzymałością.
Dzięki temu, podobnie jak tekturowe opakowania skutecznie chronią przewożone produkty przed zniszczeniem. Dodatkowo charakteryzują się one doskonałą odpornością na promieniowanie UV, co pozwala na przechowywanie na zewnątrz zabezpieczonych nimi materiałów. Ich trwałość powoduje, że używane są głównie w przemyśle meblarskim, drzewnym i opakowaniowym. Stosuje się je także do pakowania materiałów budowlanych: kostek brukowych, kamienia czy płytek ceramicznych.

Dobra jakość taśm oferowanych na Platformie oraz przystępne ceny, przyczyniają się do tego, że 100% Odbiorców, którzy kupili raz, stale domawia wiele razy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl