Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z przykładowymi PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY.

KOPERTY BIUROWE – listowe, aktowe i inne.

Koperty o wymiarach standardowych wykonane z białego papieru offsetowego lub brązowego natronu.
Koperty listowe zazwyczaj mają klapkę zamykającą wzdłuż długiego boku, natomiast koperty aktowe wzdłuż krótkiego boku. Koperty posiadają poddruk wewnętrzny zabezpieczający korespondencję i występują z klejeniem.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Oferujemy szeroki wybór kopert do standardowej korespondencji oraz szeroki wybór kopert specjalistycznych służących do zabezpieczenia treści w przesyłanej korespondencji.

Wystarczy, że otrzymamy szczegółowe wytyczne potrzeb, wówczas podpowiemy i dostosujemy koperty do rodzaju przesyłek, formy oraz  potrzeb ochrony.

Oferta zawiera poszczególne grupy asortymentowe oraz szczegółową informację na temat wszystkich rodzajów kopert. Prezentujemy w ofercie nie tylko formaty kopert, wymiary kopert, ich szczegółowe parametry, prezentujemy też przypisywane do formatu papieru odpowiedniki - formaty kopert.


 

Format kopert Rozmiary kopert Odpowiednik formatu 
DL 110×220 1/3 A4
C6 114×162 A6
C6/C5 114×229 1/3 A4
C5 162×229 A5
C4 229×324 A4
C3 324×458 A3
B6 125×176 C6
B5 176×250 C5
B4 250×353 C4
E4 280×400 B4

 

Oznakowanie sposobu zaklejania kopert:

NK – koperty klejone na mokro. Należy nawilżyć warstwę naniesionego kleju w celu zamknięcia klapki koperty.

SK – koperty samoklejące. Należy zetknąć ze sobą dwie warstwy naniesionego kleju w celu zamknięcia klapki koperty.

HK – koperty samoklejące z paskiem. Należy oderwać pasek zabezpieczający naniesiony klej w celu zamknięcia klapki koperty.

Usytuowanie okienek w kopertach pozwala na użycie szablonu do adresowania korespondencji seryjnej dzięki czemu, bez względu na format użytej koperty mamy pewność, że dane adresowe będą widoczne w okienku koperty.

Dla podkreślenia znaczenia przesyłanej korespondencji proponujemy koperty o podwyższonej gramaturze:

Super Mail – koperty samoklejące z paskiem, wykonane z papieru o bardzo wysokiej bieli i gramaturze 100g/m2. Elegancki, granatowy poddruk podkreśla prestiż korespondencji i zabezpiecza jej tajemnicę.
Super Print – linia kopert samoklejących o podwyższonej gramaturze papieru 90g/m2 z błękitnym poddrukiem. Wykorzystywane głównie przez grono Klientów biznesowych znających formaty skandynawskie M65 i M5, również z okienkami wielkości 34x100mm.
Idealna baza do druku reklamowego.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl