Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Maski, półmaski filtrujące FFP, czyli (filtering face piece) spełniają wymogi normy EN 149, a ze względu na skuteczność filtra można je podzielić na 3 klasy F1, F2, F3.


 

 

 

Maski, półmaski filtrujące to jedne z najważniejszych środków ochrony dróg oddechowych.
Pył, dym, smog, aerozole i gazy, a także rozproszone w powietrzu mikroorganizmy mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia pracownika. Skuteczną barierę ochronną stanowią prawidłowo założone, dobrze dopasowane, ale przede wszystkim właściwie skonstruowane maski i półmaski filtrujące.

Maski to ochrona pracownika i środowiska w około pracownika.

Półmaski to ochrona pracownika przed środowiskiem w którym pracuje. 

Półmaski filtrujące o kompaktowym i anatomicznym kształcie wykonane z igłowanej włókniny poliestrowej, włókniny polipropylenowej typu melt blown oraz włókniny osłonowej występują w trzech klasach filtracji: FFP1, FFP2 i FFP3 – im wyższy numer, tym większa skuteczność filtracji i możliwość zastosowania przy większych zagrożeniach.

Wyposażenie półmaski m.in. w zawór wydechowy, zacisk nosowy dla doszczelnienia półmaski w obrębie nosa, uszczelkę nosową z pianki polietylenowej, zapinki taśm nagłowia do regulacji długości taśm nagłowia, taśmę nagłowia, podnoszą komfort i wygodę użytkowania chroniąc zdrowie i życie użytkownika w trakcie pracy. W przypadku półmasek bez zacisku nosowego zastosowano komfortowe wypustki doszczelniające w okolicach nosa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl