Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Kontakt - Dział zakupów

Kontaktuj się ze mną jeśli jesteś:

  • importerem,
  • producentem,  
  • wyłącznym przedstawicielem,

tzw. pierwszą ręką i chcesz sprzedać swój towar za pośrednictwem platformy abcmarket24.pl


Nazywam się Andrzej Popiel


Zapraszam do ofertowania.

Szanowne Państwo, każdego dnia kupuję, z dnia na dzień kupuję co raz więcej i więcej, każdy zakup to ogromna odpowiedzialność, to wyzwanie, to odpowiedzialne działanie w interesie i na rzecz naszych Odbiorców.

Zapraszam do ofertowania przede wszystkim Dostawców art. z Grupy niezbędnych w każdej firmie, czy to produkcyjnej, czy usługowej, handlowej, czy importującej.


Jakie niezbędniki kupuję na co dzień?


Na co dzień kupię niezbędniki, które już są widoczne na platformie, są prezentowane po stronie Odbiorców, jednak z uwagi na dynamiczny rozwój sprzedaży w tym przyrost bazy Odbiorców, stale poszukuję nowych pozycji, nowych Grup asortymentowych z Grupy - niezbędniki w każdej firmie.

Kupię każdy niezbędnik, który jest stosownie opakowany (w kartony do 30 kg wagi brutto), lub zapakowany modułowo na paletach, zapakowany w kartony z których wymiary zewnętrzne oraz waga brutto kartonu pozwolą złożyć przesyłkę nie przekraczającą wagę do 30 kg.

Jakich art. nie kupuję? Przede wszystkim art. w opakowaniach nadgabarytowych, tzw. niewymiarowych - nie sort, art. wymagających przepakowywania, specjalnego  składowania, środków chemicznych uważanych za niebezpieczne, płynów łatwopalnych, towarów łatwo się psujących itp.


Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji 24/godz. na dobę, 360 dni w roku.

Tel: 691476873. Email: zakupy@abcmarket24.pl (apopiel701@gmail.com)

Axa Popiel Andrzej
Kopernika 7/6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 529-154-97-90
REGON: 014914210

email: zakupy@abcmarket24.pl 

Chmura dla Dostawców - więcej

 

 

 

 
Jeśli potrzebujesz skontaktuj się również z nami za pomocą
poniższego formularza kontaktowego 
 
Zespół - Hurtownia - abcmarket24.pl
 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl