Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Z uwagi na specyfikę grupy asortymentowej - kartony, zalecamy reagować na własne potrzeby z dużym wyprzedzeniem czasowym, szczególnie w okresach dla handlu dynamicznych, jak okres przedświąteczny, handlowe miesiące w roku, jak, np. miesiąc marzec, kwiecień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, itd.

Ceny - ceny widoczne na platformie prezentujemy jako przykładowe, nie odzwierciedlające cen transakcyjnych, które będą ustalane i przedstawiane do ostatecznej akceptacji po złożeniu zamówienia, po dokonaniu wyceny, po przedstawieniu propozycji do akceptacji w oddzielnej korespondencji np. e-mailowej. Zamówienie w tej grupie asortymentowej traktowane jest jedynie w kategorii zapytania o cenę, nie jest przyrzeczeniem dostawy i przed akceptacją propozycji cenowej nie może być przyrzeczeniem odbioru. W przypadku pytań z przyjemnością odpowie Krzysztof Klee - odpowiedzialny za sprzedaż kartonów.

W ofercie:

Kartony


Do produkcji używamy wysokiej jakości tektury 3 jak i 5 warstwowej o różnej gramaturze. Zamówione produkty, zależnie od ilości dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich, w paczkach do 30 kg lub na paletach rozmiaru Euro.

Miasto Warszawa, Wrocław oraz okolice tych miast, obsługujemy również własnym transportem ale tylko w uzasadnionych ekonomicznie przypadkach (ilość +wartość ekonomicznie uzasadniona w jednym zamówieniu).

Z uwagi na specyfikę Grupy asortymentowej zalecamy reagować na własne potrzeby z dużym wyprzedzeniem czasowym, szczególnie  w okresach dla handlu trudnych, jak okresy przedświąteczne, handlowe miesiące w roku, jak, np. marzec, kwiecień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, etc., itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl