Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

powlekane latexem

W wielu dziedzinach rozwiniętych gospodarek, pracownicy podczas pracy narażani są na liczne zagrożenia i ryzyko uszkodzenia ciała, nie odpowiedni dobór ubrania może skutkować uszkodzeniem tego ciała, nie odpowiednio dobrane obuwie w rodzaju braku utwardzonych stalą nosków, braku metalowych wkładek mogą prowadzić do wielu kontuzji, bolesnych uderzeń, przytłuczeń czy przekłuć, nie właściwy dobór rękawic roboczych, źle dobrane rękawice ochronne nie zagwarantują nam pewności co do zabezpieczenia pracownika przed niebezpiecznymi sytuacjami w wyniku których pracownik mógłby trwale uszkodzić swoje dłonie.

Warto wiedzieć.

Przepisy BHP w tym Dyrektywa 89/686/EWG nakazują stosowanie właściwych środków ochrony przez pracowników.
Dyrektywa 89/686/EWG co do stosowania jej zapisów jest bezwzględnym wymogiem obejmującym swoim zasięgiem wszystkie wyroby spod znaku art. BHP.
Odzież, obuwie, rękawice (art. BHP), które znajdziesz w tej kategorii, spełniają rygorystyczne normy, dlatego mogą być wykorzystywane na różnych stanowiskach ale WARTO DODAĆ - zgodnych z kartą BHP tych stanowisk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl