Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY


Uwaga, mając na względzie okres oraz specyfikę rynku w tej Grupie asortymentowej - Foliopaki, koperty kurierskie (stałe zmiany warunków handlowania), widoczne ceny są przykładowe i nie odzwierciedlają ostatecznych cen transakcyjnych, które prezentujemy po przyjęciu zamówienia. Ostateczną cenę zaprezentujemy na podstawie złożonego zamówienia, które traktowane jest jedynie jako zapytanie o cenę. Za sprzedaż foliopaków odpowiada Krzysztof Klee, w przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Foliopaki, to koperty kurierske, służą do zabezpieczania przesyłek w trakcie ich przemieszczania.


Dlaczego foliopaki?


Foliopaki zapewniają izolację termiczną oraz zabezpieczają przed uszkodzeniem lub zniszczeniem przesyłki, posiadają bezpieczne zamknięcie w postaci paska samoklejącego, mocnego kleju. 
Specyfika materiałowa kopert kurierskich - foliopaków, to wielowarstwowa folia LDPE.
Dzięki swoim właściwościom skutecznie zabezpiecza przed wilgocią, kurzem oraz zabrudzeniami lepiej niż np. papier, dlatego koperty typu foliopaki są niezbędnikiem w każdej firmie, dzięki swoim właściwościom wypierają inne podobne rozwiązania.


Oferujemy koperty kurierskie w opakowaniach, w których znajduje się od 100 szt. po 500 lub 1000 szt. Ilość zależna jest od od rozmiaru koperty.
Oferujemy foliopaki czarne w środku i białe na zewnątrz i odwrotnie, białe w środku i czarne na zewnątrz.

Oferujemy foliopaki we wszystkich najpopularniejszych na rynku rozmiarach.

Foliowe koperty kurierskie z bezpiecznym zamknięciem w postaci samoklejącego paska mocnego kleju służą przede wszystkim do bezpiecznego transportu przesyłek za pośrednictwem firm kurierskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl