Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Czas realizacji i koszty dostawy
 

Koszt dostawy

 
Koszt dostawy wynika z cennika firm kurierskich, współpracujących z zarządzającymi platformą i jest wdrażany w oparciu o podpisane długoterminowe umowy współpracy. Przeważnie koszt dostawy pokrywa zamawiający, chyba, że w opisie konkretnego przedmiotu widnieje informacja o darmowej dostawie. W takim przypadku koszt dostawy pokrywa sprzedający. Koszt dostawy zawsze jest podawany w trakcie składania zamówienia. 
 

Czas realizacji zamówienia

 
 
Według przyjętej przez zarządzających platformą strategii "zawsze tanio, na czas, zawsze bezpiecznie" i według celu dla hasła reklamowego "U nas drogi jest tylko klient", wszystkie dostawy są realizowane według klucza - dziś zamówienie, dziś wysyłka, jutro odbiór czyli wysyłamy zakupiony do godziny 13:00 towar w dniu zamówienia, a dostawa realizowana jest kolejnego dnia roboczego z zastrzeżeniem, że czas pobrania i dostarczenia może ulec wydłużeniu z przyczyn od zarządzających platformą niezależnych, w szczególności gdy kurier nie odbierze przesyłki w dniu zlecenia, odbierze jednak nie dostarczy zgodnie z deklaracją - następnego dnia, lub aktualna umowa z kurierem przewiduje dłuższy niż jednodniowy czas realizacji dostawy. Aktualnie 90% zamówień dostarczanych jest przez firmy kurierskie następnego dnia roboczego.
 
 
 
 Zespół - Hurtownia - abcmarket24.pl
 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl