Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY


Przylgi, kangurki, doklejki, stok-paki, to spopularyzowane nazwy zwykłych kieszeni kurierskich, wykonanych z super przezroczystej folii, wykorzystywanych w logistyce oraz w szeroko rozumianym transporcie. Rekomendujemy jakość  - kupuj przylgi z oznaczeniem PL, dodatkowo wybieraj produkty oznaczone znakiemrekomendacja

 rekomendacja Znak dodawany jest do produktu gdy ten osiąga określony poziom obrotów lub gdy co najmniej 5 odbiorców dokona 5 zamówień - więcej szczegółów prezentujemy - tu.


 

Oferowane przez nas foliowe przylgi, kangurki, doklejki, stok-paki dostępne są w następujących rozmiarach:
C4, C5, C6, C7 oraz DL – więcej informacji dostępnych jest w poszczególnych opisach produktów.

Najczęściej zamawiane są przylgi kurierskie C6, C5, te dostarczamy bez zbędnej zwłoki następnego dnia, pozostałe na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 48 godz.

Wszystkie rozmiary sprzedawane są wyłącznie w kartonach, jako wielopaki, w zależności od wybranego rozmiaru, minimalny zakup to - karton 1000 szt., ekonomiczny zakup C-5/5 kartonów, C-6/9 kartonów. 

Dzięki temu, że folia jest przezroczysta, można z dokumentu zeskanować kod kreskowy co powoduje, że przesyłki nie zostaną zagubione podczas transportu.
Przylgi przydają się w magazynach firm wysyłkowych oraz w firmach kurierskich.


Otwór przez który wkłada się kartkę znajduje się na dłuższej części przylgi, lecz na potrzebę klienta można umiejscowić go na krótszej stronie.

Doklejki mogą mieć naniesiony nadruk - ich kolor oraz grafika uzgadniana jest z finalnym odbiorcą i dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. 

Płatności
Logistyka
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl