Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Z uwagi na specyfikę Grupy asortymentowej jaką jest grupa asortymentowa - kartony, zachęcamy reagować na własne potrzeby z dużym wyprzedzeniem czasowym, szczególnie w okresach dla handlu dynamicznych, jak okresy przedświąteczne, popularne pod kątem imienin, handlowe miesiące w roku, jak, marzec, kwiecień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, itd. 

Kartony klapowe

Ceny widoczne na platformie prezentujemy jako przykładowe, nie odzwierciedlające cen transakcyjnych, które będą ustalane i przedstawiane do ostatecznej akceptacji po złożeniu ostatecznego zamówienia, czyli po dokonaniu wyceny, po przedstawieniu propozycji do akceptacji a wszystko prowadzone w oddzielnej korespondencji e-mailowej. Zamówienie w tej grupie asortymentowej traktowane jest jedynie w kategorii zapytania o cenę, nie jest przyrzeczeniem ani dostawy i przed akceptacją propozycji cenowej nie może być przyrzeczeniem odbioru. W przypadku pytań z przyjemnością odpowie Krzysztof Klee - odpowiedzialny na platformie za sprzedaż kartonów.

W ofercie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl