Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Nagrody
 

 Nagradzanie wpisane mamy w naszą strategię rozwoju.
  
Każda forma zachęty do zakupu ma charakter podpowiedzi, co winniśmy zrobić aby kupić jak najtaniej?
 

Warto wiedzieć!!!

Gdy zamawiasz regularnie, jesteś za tę regularność wynagradzany/a.

  • - warto zbierać punkty,
  • - warto budować trwałe szablony koszyków,
  • - warto generować obroty ale też stale je podwyższać.

Dlaczego warto wiedzieć i co warto wiedzieć?


 

  • - każda transakcja przeprowadzona w tej strukturze, za pośrednictwem Platformy Hurtownia - abcmarket24.pl ma znaczenie szczególne dla przyszłych składanych zamówień i przeprowadzanych transakcji,
  • - każda transakcja jest nagradzana na różne sposoby,
  • - każda transakcja wpływa na przyszły wynik a wynik, na ogólne obroty, ogólne obroty na poziom nagradzania, gdy regularnie składamy kolejne zamówienia, sami wpływamy na ogólne oszczędności w zaopatrzeniu. 

Ktoś skomentuje - 100.00 zł nagrody za zakup o wartości 1 tyś zł., co to za upust, co to za nagroda?

Spróbujmy to samo zaprezentować dodając efekt skali. 

  1. 1 tyś zł nagrody przy 10 takich samych zamówieniach o łącznej wartości 10 tyś zł, wygenerowanych w ciągu 30 dni.
  2. Roczny obrót 100 tyś netto/nagroda - 10%, to 10 tyś zł.

To nie My (admin platformy) decydujemy o Twoich oszczędnościach w zakupach!!! To nie My decydujemy po ile kupisz w przyszłości? To Ty decydujesz ile oszczędzasz gdy kupujesz regularnie. Dlatego warto wiedzieć, gdy na Platformie Hurtownia - abcmarket24.pl kupujesz nie tylko na cenie zyskujesz.


 My jako zespół administrujący Hurtownia - abcmarket24.pl jesteśmy żywotnie zainteresowani zaopatrywać naszych Odbiorców w jak najwyższą jakość towaru i dostarczać tę jakość po jak najniższych cenach, dlatego oczekujemy od strony popytowej tej szczególnej wiedzy - dlaczego tak?" Oczekujemy tej wiedzy aby nasi Odbiorcy mieli świadomość, że na platformie Hurtownia - abcmarket24.pl) to nie My  (Zespół zarządzający platformą) decydujemy o poziomie cen transakcyjnych. W strukturze Hurtownia - abcmarket24.pl) o poziomie cen transakcyjnych, o zastosowaniu najniższych cen decydują sami Odbiorcy. My jako Zespół tylko zarządzamy strukturą i doradzamy, podpowiadamy, dbamy o przekaz, o zasoby, o spójność oferty oraz o funkcjonalność narzędzia.


Gdy tu kupujesz, sam o cenie własnego zakupu decydujesz.


 Gdy zamawiamy pierwszy raz, warto wiedzieć, gdy będziemy zamawiać kolejny raz, warto pamiętać!!!


Zasada w osiąganiu najwyższych upustów jest prosta - im dłużej współpracujesz z nami, im więcej, im częściej kupujesz, tym wyższe obroty generujesz, tym samym niższe poziomy cen transakcyjnych uzyskujesz.


Jak widoczne są nagrody w Twoim środowisku? Oto rzut ekranu z widokiem na konto z nagrodą za 5 postępujących po sobie takich samych zamówień w określonym, z góry ustalonym czasie  -5% + -1% upustu jako stały niezbywalny upust za rejestrację. Łącznie konto generuje systematyczny wzrost obrotów, stały przychód i obrót to podstawa wynagradzania.


 


Aby w kwestii cen, ich poziomu, stale osiągać szczyty możliwości w budowaniu relacji pomiędzy nami a naszymi Odbiorcami, oddajemy do Państwa dyspozycji formularz kontaktowy. Prosimy o pytania, komentarze, podpowiedzi, sugestie. Liczymy na aktywność w zakresie konstruktywnej krytyki, za którą już teraz, z góry serdecznie dziękujemy. Zapraszamy też na Bloga, który już niedługo otworzymy i udostępnimy.

Zespół - Hurtownia - abcmarket24.pl


 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl