Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Newslettery

Newslettery, mailingi, mass-mailingi - subskrybcja.


Dlaczego warto dopisać się do listy subskrybentów platformy abcmarket24.pl?


Na tej stronie informacyjnej poruszamy temat korespondencji seryjnej, tzw. mailingu. Chcemy wyjaśnić, chcemy zachęcić wszystkich zarejestrowanych aby skorzystali z tego narzędzia komunikacji zaprojektowanego aby informować, aby podtrzymywać stały kontakt pomiędzy Odbiorcami a Platformą abcmarket24.pl

Od wielu już lat, od czasu zmiany prawa dot. interpretacji korespondencji, tzw. korespondencji seryjnej, później zwanej też niechcianej - spamu, newsletter jako skuteczne narzędzie do komunikacji stracił swoją moc sprawczą. Newslettery, ich skuteczność spadła aż o 90% - dlaczego? Prawo zadziałało, jednak poczyniło wiele szkód a te szkody dotknęły aż 100% tych, którzy nigdy nie nadużywali korespondencji seryjnej. 

Niestety, 90% odbiorców wysyłanej korespondencji masowej nie subskrybuje, nie wpisuje się na listę subskrybentów gdyż obawia się spamu, czy wręcz nachalności mass-mailingu, pełna w tym temacie zgoda, jednak warto wiedzieć, że dobrze zaprojektowana (docelowa) korespondencja seryjna wnosi nie tylko wielką wartość dodaną w kontaktach Dostawcy z Odbiorcą mailingu a wręcz niesie określone dla obu stron korzyści i bynajmniej nie tylko w budowaniu relacji ale też skuteczniej korzystamy z przywileju bycia dobrze poinformowanym.

Dlatego wyjaśniamy szczegółowo, kiedy stosujemy i jak wykorzystujemy mailing, wyjaśniamy też dlaczego warto skorzystać z opcji newslettera na platformie abcmarket24.pl?


Być dobrze poinformowanym.


 

Zapisujemy się do newslettera po to, by być lepiej poinformowanym, by być na bieżąco z nowinkami, promocjami, pojawiającymi się akcjami specjalnymi, akcjami z nagrodami, itp.

Subskrybenci, którzy zamówili subskrypcję newslettera na platformie abcmarket24.pl kupują od innych zdecydowanie taniej, dzięki subskrybcji mogą nie tylko kupić taniej, mogą dostosowywać swoje zakupy aby kupić jeszcze taniej, dlatego aby podtrzymać zainteresowanie ofertą, musimy być jako Odbiorcy kreatywnym i skuteczny adresatem w przyjmowaniu treści z newsletterów. Ponieważ Odbiorcy wymagają celowości w tematyce uruchamianego mailingu, zapisują się wówczas, gdy mają gwarancję tej celowości, dlatego zadbaliśmy o to i gwarantujemy - do każdego zamówionego produktu dołączony jest znacznik newslettera, oznaczenie znacznika w trakcie czy to rejestracji, czy składania zamówienia pozwoli nam zastosować docelowy newsletter, tym samym gwarantujemy, że wysyłany do Odbiorcy mailing jest dzielony zgodnie z zasadą Grupy towarowe i wysyłany zgodnie z zapotrzebowaniem jego ODBIORCÓW, czyli np. o akcji specjalnej realizowanej dla sprzedaży folii stretch, mailing otrzymają subskrybenci folii stretch.

Dodatkowe listy e-mailingowe.


1. Do ogólnych Odbiorców z uwzględnieniem jedynie Nowych wpisów, - rejestracji.
2. Do Odbiorców w/g grup asortymentowych z uwzględnieniem historii zamówień.
3. Do tzw. Vipów - SUBSKRYBENTÓW, Odbiorców spersonalizowanych gotowych ściśle współpracować.


Jeżeli chcesz, by mass-mailing zachęcał Cię od aktywności zakupowej, ułatw sobie zadanie i zintegruj swoją skrzynkę pocztową z naszym newsletterem.


Klauzule wymagane prawem.


Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Przetwarzania opartego na przesłance prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez zespół abcmarket24.pl, w tym interesu Inezia Krzysztof Klee, Axa Andrzej Popiel.


Ponadto mają Państwo prawo zgłosić sprzeciw przeciwko wykorzystywaniu Państwa danych osobowych w celu stosowania marketingu bezpośredniego.


Jak skutecznie wnieść sprzeciw?
W najprostszy sposób mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania zamówionej subskrypcji, poprzez kliknięcie w podczepiony link - Nie. Ten list w tej treści został wysłany przez zespół abcmarket24.pl na podstawie Państwa zgody. Zgoda dorozumiana zezwalająca na otrzymywanie informacji handlowych z zastosowaniem działań marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 10 ust. 2 Ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Dorozumienie zgody wyrazili Państwo drogą elektroniczną, podając swój adres SKRZYNKI POCZT. e-mail w serwisie www.abcmarket24.pl

Zespół abcmarket24.pl


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl