Sprzedaż hurtowa. Załóż konto a otrzymasz niskie ceny. Jeśli już posiadasz konto zaloguj się na nie. Nie pamiętasz hasła -  kliknij tutaj.

Zapoznaj się również z PAKIETAMI DARMOWEJ DOSTAWY

Newslettery

Newslettery, mailingi, mass-mailingi - subskrybcja.


Dlaczego warto dopisać się do listy subskrybentów platformy Hurtownia - abcmarket24.pl?


Na tej stronie informacyjnej poruszamy temat korespondencji seryjnej, tzw. mailingu. Chcemy wyjaśnić, chcemy zachęcić wszystkich zarejestrowanych aby skorzystali z tego narzędzia komunikacji zaprojektowanego aby informować, aby podtrzymywać stały kontakt pomiędzy Odbiorcami a Platformą Hurtownia - abcmarket24.pl

Od wielu już lat, od czasu zmiany prawa dot. interpretacji korespondencji, tzw. korespondencji seryjnej, później zwanej też niechcianej - spamu, newsletter jako skuteczne narzędzie do komunikacji stracił swoją moc sprawczą. Newslettery, ich skuteczność spadła aż o 90% - dlaczego? Prawo zadziałało, jednak poczyniło wiele szkód a te szkody dotknęły aż 100% tych, którzy nigdy nie nadużywali korespondencji seryjnej. 

Niestety, 90% odbiorców wysyłanej korespondencji masowej nie subskrybuje, nie wpisuje się na listę subskrybentów gdyż obawia się spamu, czy wręcz nachalności mass-mailingu, pełna w tym temacie zgoda, jednak warto wiedzieć, że dobrze zaprojektowana (docelowa) korespondencja seryjna wnosi nie tylko wielką wartość dodaną w kontaktach Dostawcy z Odbiorcą mailingu a wręcz niesie określone dla obu stron korzyści i bynajmniej nie tylko w budowaniu relacji ale też skuteczniej korzystamy z przywileju bycia dobrze poinformowanym.

Dlatego wyjaśniamy szczegółowo, kiedy stosujemy i jak wykorzystujemy mailing, wyjaśniamy też dlaczego warto skorzystać z opcji newslettera na platformie Hurtownia - abcmarket24.pl?


Być dobrze poinformowanym.


 

Zapisujemy się do newslettera po to, by być lepiej poinformowanym, by być na bieżąco z nowinkami, promocjami, pojawiającymi się akcjami specjalnymi, akcjami z nagrodami, itp.

Subskrybenci, którzy zamówili subskrypcję newslettera na platformie Hurtownia - abcmarket24.pl kupują od innych zdecydowanie taniej, dzięki subskrybcji mogą nie tylko kupić taniej, mogą dostosowywać swoje zakupy aby kupić jeszcze taniej, dlatego aby podtrzymać zainteresowanie ofertą, musimy być jako Odbiorcy kreatywnym i skuteczny adresatem w przyjmowaniu treści z newsletterów. Ponieważ Odbiorcy wymagają celowości w tematyce uruchamianego mailingu, zapisują się wówczas, gdy mają gwarancję tej celowości, dlatego zadbaliśmy o to i gwarantujemy - do każdego zamówionego produktu dołączony jest znacznik newslettera, oznaczenie znacznika w trakcie czy to rejestracji, czy składania zamówienia pozwoli nam zastosować docelowy newsletter, tym samym gwarantujemy, że wysyłany do Odbiorcy mailing jest dzielony zgodnie z zasadą Grupy towarowe i wysyłany zgodnie z zapotrzebowaniem jego ODBIORCÓW, czyli np. o akcji specjalnej realizowanej dla sprzedaży folii stretch, mailing otrzymają subskrybenci folii stretch.

Dodatkowe listy e-mailingowe.


1. Do ogólnych Odbiorców z uwzględnieniem jedynie Nowych wpisów, - rejestracji.
2. Do Odbiorców w/g grup asortymentowych z uwzględnieniem historii zamówień.
3. Do tzw. Vipów - SUBSKRYBENTÓW, Odbiorców spersonalizowanych gotowych ściśle współpracować.


Jeżeli chcesz, by mass-mailing zachęcał Cię od aktywności zakupowej, ułatw sobie zadanie i zintegruj swoją skrzynkę pocztową z naszym newsletterem.


Klauzule wymagane prawem.


Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Przetwarzania opartego na przesłance prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez zespół abcmarket24.pl, w tym interesu Inezia Krzysztof Klee, Axa Andrzej Popiel.


Ponadto mają Państwo prawo zgłosić sprzeciw przeciwko wykorzystywaniu Państwa danych osobowych w celu stosowania marketingu bezpośredniego.


Jak skutecznie wnieść sprzeciw?
W najprostszy sposób mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania zamówionej subskrypcji, poprzez kliknięcie w podczepiony link - Nie. Ten list w tej treści został wysłany przez zespół abcmarket24.pl na podstawie Państwa zgody. Zgoda dorozumiana zezwalająca na otrzymywanie informacji handlowych z zastosowaniem działań marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 10 ust. 2 Ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Dorozumienie zgody wyrazili Państwo drogą elektroniczną, podając swój adres SKRZYNKI POCZT. e-mail w serwisie www.abcmarket24.pl

Zespół Hurtownia - abcmarket24.pl


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl